Menu

U6 (Årgang 2012)

Velkommen til U6 drenge og piger

U6 er for piger og drenge der er født i 2012.
Holdet træner hver mandag kl. 17.15 - 18.15.
Første gang efter ferien er den 14. august.

Vi glæder os til at til at se jer på banerne bag Kolt Skole.

 

Holdets stab

Træner
profil
Brian Boisen Morthorst
Træner
ingen pic
Jacob S Larsen

Spillerliste

profil
Alfred Lund Hansen
ingen img
Christian Stensgaard
ingen img
Emil Høibjerg
ingen img
Ida Rudbæk Stenild
ingen img
James Fjendbo
ingen img
Leon Faarvang Morthorst
profil
Lukas Liam Sander Hyttel
profil
Lukas Østergaard
profil
Mads Pedersen
ingen img
Magne Albert Jens Kirkegaard
ingen img
Marius Juhl Ankjær
profil
Mikail Øzer
profil
Oskar Højlund Mikkelsen
ingen img
Peter Eriksen
profil
Rasmus Enghoff Petersen
ingen img
Sarah Kruse
ingen img
Thor Feier Nielsen
ingen img
Tobias Elliot Lundberg
ingen img
Valdemar Okkels
ingen img
Viktor Larsen
ingen img
Ziizo Karrum

Holdets aktiviteterÅrgang 2012 (U6)

September 2017
25.
mandag

17:15 - 18:15

Træning
Træning
Kolt skole
30.
lørdag

10:00 - 10:42

DBU-Stævne
Stævne: Kolt Skole
På banerne ved Kolt skole.
Oktober 2017
2.
mandag

17:15 - 18:15

Træning
Træning
Kolt skole
9.
mandag

17:15 - 18:15

Træning
Træning
Kolt skole

KampprogramU6 Drenge (2012) 3M - Efterår • Pulje 345

August 2017

BMI (2)
Spillet
Ude
Grønløkke Stadion

Kolt/Hasselager IF (2)

Kolt/Hasselager IF (1)
Spillet
Hjemme
Grønløkke Stadion

Stautrup IF (1)

BMI (1)
Spillet
Ude
Grønløkke Stadion

Kolt/Hasselager IF (1)

AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Ude
Grønløkke Stadion

Kolt/Hasselager IF (1)
September 2017

Kolt/Hasselager IF (2)
Spillet
Hjemme
Malling Skole

BMI (1)

Kolt/Hasselager IF (2)
Spillet
Hjemme
Malling Skole

AIA/Tranbjerg (1)

Kolt/Hasselager IF (1)
Spillet
Hjemme
Malling Skole

Kolt/Hasselager IF (2)

Kolt/Hasselager IF (1)
30. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Kolt Skole

AIA/Tranbjerg (1)

Kolt/Hasselager IF (1)
30. sep
Kl. 10.15
Hjemme
Kolt Skole

BMI (1)

Kolt/Hasselager IF (2)
30. sep
Kl. 10.30
Hjemme
Kolt Skole

BMI (2)

Stautrup IF (1)
30. sep
Kl. 10.30
Ude
Kolt Skole

Kolt/Hasselager IF (1)