Menu

Velkommen til U12-drenge

Træner
ingen pic
Jan Leth Petersen
Træner
ingen pic
Ole Henningsen
Træner
profil
Casper Andersen

Spillerliste

profil
Alexander Thomsen
profil
Anders Havgaard Jakobsen
profil
August Korff
profil
Daniel Uldall Nielsen
ingen img
Daniel Wamberg Nielsen
profil
Emil Jadidi
profil
Emil Richardy Rasmussen
profil
Jakob Bechmann Zaupper
profil
Kasper Nygaard Ravn
profil
Lasse Buhl
profil
Lucas Olesen
profil
Mads Jespersen
profil
Magnus Marquart
profil
Marco Karimian
ingen img
Mathias Veibel Østerbye Leth
profil
Morientes Joni Yahya Jarjis
profil
Nikolaj Munk Løfgreen
profil
Nikolaj Møller Poulsen
profil
Nikolaj Sparbo
profil
Olivia Salskov-Nielsen
profil
Oskar Andreasen
profil
Oskar Riis Bredgaard
profil
Simon Storm
profil
Tobias Christensen
profil
Victor Storm
profil
William Kjelstrup

Holdets aktiviteterÅrgang 2006 (U12)

September 2017
25.
mandag

17:00 - 19:00

Træning
Træning
Omklædningsrummet v. multibanen
27.
onsdag

16:15 - 17:15

Træning
Træning
Omklædningsrummet v. multibanen
27.
onsdag

18:00 - 19:10

Kamp
Kolt/Hasselager IF - HEI
Omklædningsrummet ved multibanen
Oktober 2017
2.
mandag

17:30 - 18:40

Kamp
Kolt/Hasselager IF - Hørning IF
Omklædningsrummet ved multibanen/Hasselager Hallen
4.
onsdag

17:30 - 18:40

Kamp
Aabyhøj IF - Kolt/Hasselager IF
Hasselager Hallen
6.
fredag

17:00 - 18:00

Træning
Teknisk træning med U13
Banerne bag multibanen
8.
søndag

09:00 - 10:00

Stævne
C-drenge stævne (forventet spillerdag(wekeend)
9.
mandag

17:00 - 19:00

Træning
Træning
Omklædningsrummet v. multibanen
11.
onsdag

17:30 - 18:40

Kamp
Kolt/Hasselager IF - Hammel GF
Omklædningsrummet ved multibanen
25.
onsdag

17:00 - 19:00

Andet
Vintertræning
Grusbanen ved hallen

KampprogramU12 Drenge A (2006) 8M - Efterår • Pulje 43

August 2017

Brabrand IF
Spillet
Ude
Brabrand IF's Idrætsanlæg

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Hasselager Hallen

Sejs/Svejbæk IF
September 2017

Galten FS
Spillet
Ude
Klank Idrætsanlæg

Kolt/Hasselager IF

IF Lyseng (2)
Spillet
Ude
Lyseng Idrætspark

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
27. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Hasselager Hallen

HEI
Oktober 2017

Kolt/Hasselager IF
2. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Hasselager Hallen

Hørning IF

Aabyhøj IF
4. okt
Kl. 17.30
Ude
Aabyhøj Stadion

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
11. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Hasselager Hallen

Hammel GF

KampprogramU12 Drenge C (2006) - Vikingeligaen - 3. stævne • Platin 3

September 2017

Team Gudenå
2 - 0
Ude
Virring Hallen

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
2 - 1
Hjemme
Virring Hallen

Virring/Vitved UI

BMI
2 - 2
Ude
Virring Hallen

Kolt/Hasselager IF

StillingU12 Drenge C (2006) - Vikingeligaen - 3. stævne • Platin 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BMI 3 2 1 0 7
2 Team Gudenå 3 1 1 1 4
3 Kolt/Hasselager IF 3 1 1 1 4
4 Virring/Vitved UI 3 0 1 2 1