Menu

Velkommen til U12-drenge

Træner
profil
Peter Mølgaard Hansen
Træner
ingen pic
Thomas Møldrup
Holdleder
profil
Niels Frandsen
Træner
profil
Søren Gamst

Spillerliste

profil
Albert Christensen
ingen img
Albert Nielsen
profil
Antony Joni Yahya Jarjis
profil
Casper Gamst
profil
Daniel Brix Andersen
profil
Ensar Cakar
profil
Frederik Mejer Hansen
profil
Frederik Nedergaard Hansen
profil
Gustav Sonne Ellekrog
profil
Jacob Skov Jørgensen
profil
Johannes Boye Sandbjerg
ingen img
Julius Wagner Nielsen
ingen img
Lucas Weinreich
profil
Mads N. Thomsen
profil
Mikkel Kirk Jensen
profil
Oliver Sandau
profil
Rasmus Bøgh Frandsen
profil
Storm Astrup Rasmussen
profil
Thor Rønnow Bangsø
profil
Villads Møldrup

Holdets aktiviteterÅrgang 2007 (U11)

Januar 2018
24.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen
29.
mandag

17:00 - 18:15

Træning
Grusbane træning
Grusbanen ved KHIF hallen
31.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen
Februar 2018
2.
fredag

16:00 - 17:30

Træning
Åben træning på AGF's topcenter i Lyseng
Lysengs anlæg
3.
lørdag

12:00 - 15:00

Træningskamp
Vinter Champions League på kunstgræs
hasselagerhalles parkeringsplads
4.
søndag

10:00 - 19:00

Stævne
Pokalstævne i Hedensted 2018
5.
mandag

17:00 - 18:15

Træning
Grusbane træning
Grusbanen ved KHIF hallen
7.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen
14.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen
21.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen
25.
søndag

21:00 - 22:00

Stævne
Indefodbold dbustævne
28.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen
Marts 2018
7.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen
14.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen
21.
onsdag

16:30 - 17:30

Træning
Indendørs-træning
Hasselager Hallen

KampprogramU11 Drenge B INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 18

Januar 2018

Horsens KFUM (2)
Spillet
Ude
Borgernes Hus

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Borgernes Hus

IF Lyseng (1)

Lund IF
Spillet
Ude
Borgernes Hus

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Borgernes Hus

Brabrand IF (1)

Skødstrup SF
Spillet
Ude
Borgernes Hus

Kolt/Hasselager IF

KampprogramU11 Drenge C INDE (2007) 20.01.18 • Pulje 23

Januar 2018

Brabrand IF (1)
Spillet
Ude
Haldum-Hinnerup Hallen

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Haldum-Hinnerup Hallen

Skødstrup SF (2)

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Haldum-Hinnerup Hallen

VRI (1)

Stautrup IF
Spillet
Ude
Haldum-Hinnerup Hallen

Kolt/Hasselager IF