Menu

Velkommen til U12-drenge

Træner
profil
Peter Mølgaard Hansen
Træner
ingen pic
Thomas Møldrup
Holdleder
profil
Niels Frandsen
Træner
profil
søren Gamst

Spillerliste

profil
Albert Christensen
profil
Antony Joni Yahya Jarjis
profil
Casper Gamst
profil
Christian Freiberg Grøndal
profil
Daniel Brix Andersen
profil
Ensar Cakar
profil
Frederik Mejer Hansen
profil
Frederik Nedergaard Hansen
profil
Gustav Sonne Ellekrog
profil
Jacob Skov Jørgensen
profil
Jakob Baran Arac
profil
Johannes Boye Sandbjerg
profil
Mads N. Thomsen
profil
Mikkel Kirk Jensen
profil
Rasmus Bøgh Frandsen
profil
Storm Astrup Rasmussen
profil
Thor Rønnow Bangsø
profil
Victor Røjkjær
profil
Villads Møldrup

Holdets aktiviteterÅrgang 2007 (U11)

September 2017
26.
tirsdag

17:30 - 19:00

Træning
Træning på banerne i Kolt
28.
torsdag

17:30 - 19:00

Træning
Træning på banerne i Kolt
30.
lørdag

10:00 - 12:00

DBU-Stævne
Stævne: Hasselager Hallen
Hasselager Hallen - multibanen
Oktober 2017
1.
søndag

10:00 - 11:20

DBU-Stævne
Stævne: Hasselager Hallen
Hasselagerhallen (Multibanen)
3.
tirsdag

17:30 - 19:00

Træning
Træning på banerne i Kolt
5.
torsdag

17:30 - 19:00

Træning
Træning på banerne i Kolt
10.
tirsdag

17:30 - 19:00

Træning
Træning på banerne i Kolt
12.
torsdag

17:30 - 19:00

Træning
Træning på banerne i Kolt
November 2017
5.
søndag

21:00 - 22:00

Stævne
Indefodbold dbustævne
19.
søndag

21:00 - 22:00

Træningskamp
Vinter Champions League på kunstgræs
December 2017
2.
lørdag

21:00 - 22:00

Træningskamp
Vinter Champions League på kunstgræs
9.
lørdag

21:00 - 22:00

Stævne
Indefodbold dbustævne
Januar 2018
14.
søndag

21:00 - 22:00

Træningskamp
Vinter Champions League på kunstgræs
20.
lørdag

21:00 - 22:00

Stævne
Indefodbold dbustævne
Februar 2018
3.
lørdag

21:00 - 22:00

Træningskamp
Vinter Champions League på kunstgræs
25.
søndag

21:00 - 22:00

Stævne
Indefodbold dbustævne

KampprogramU11 Drenge B1 (2007) 8M - Efterår • Pulje 12

August 2017

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Stautrup Idrætsanlæg

Mariehøj IF

Aabyhøj IF
Spillet
Ude
Stautrup Idrætsanlæg

Kolt/Hasselager IF
September 2017

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Aabyhøj Stadion

Sejs/Svejbæk IF (1)

Brabrand IF
Spillet
Ude
Aabyhøj Stadion

Kolt/Hasselager IF

Stautrup IF
Spillet
Ude
Mariehøj IF´s Anlæg

Kolt/Hasselager IF

Mariehøj IF
Spillet
Ude
Mariehøj IF´s Anlæg

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Sejs Stadion

Brabrand IF

Sejs/Svejbæk IF (1)
Spillet
Ude
Sejs Stadion

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
30. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Hasselager Hallen

Stautrup IF

Kolt/Hasselager IF
30. sep
Kl. 11.20
Hjemme
Hasselager Hallen

Aabyhøj IF

KampprogramU11 Drenge C (2007) 8M - Efterår • Pulje 33

August 2017

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Hasselager Hallen

Aabyhøj IF

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Hasselager Hallen

Viby IF
September 2017

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Brabrand IF's Idrætsanlæg

Laasby B

Hørning IF
Spillet
Ude
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Kolt/Hasselager IF

Odder IGF
Spillet
Ude
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
Spillet
Hjemme
Viby Idrætspark

Brabrand IF

Viby IF
Spillet
Ude
Viby Idrætspark

Kolt/Hasselager IF
Oktober 2017

Laasby B
1. okt
Kl. 10.40
Ude
Hasselager Hallen

Kolt/Hasselager IF