Menu

U8 drenge (Årgang 2009)

Velkommen til U15 DrengeVelkommen til U8 drenge

Udendørssæsonen er igang.
Vi træner hver mandag og onsdag kl. 17.00 - 18.30 på banerne bag ved Kolt Skole. 
Har din dreng eller pige lyst til at træne med, så skal I bare møde op til en af træningerne og få en snak. Jeres datter eller søn er velkommen til at prøve det af et par gange før endelig tilmelding.

Holdets stab

Træner
profil
Martin Hellerup Brandt
Træner
profil
Søren Løfgreen
Træner
profil
Tómas Thorvardarson
Træner
profil
Lasse Hansen
Assistent
profil
Maria Munk Nielsen

Spillerliste

profil
Ata Demirezen
profil
Bastian Bluhm Kracht
profil
Carl Yoda Leth
profil
Christian Graabek Ebbesen
profil
Frederik Munk Løfgreen
profil
Jacob Busk Reiffenstein
ingen img
Jamil Mohamad Haji
profil
Johan Hellerup Brandt
profil
Julie Hellerup Brandt
ingen img
Julius Obionu
profil
Luna Brix Andersen
profil
Mads Larsen
profil
Magne Bjerre Hatting
profil
Magnus Stenløkke
profil
Mathias Vangsø
profil
Mattias Tómasson
profil
Noa Lassen
profil
Noah Høeg
profil
Oscar Hindby
profil
Osman Demirezen
profil
Philip Nymark Sørensen
profil
Phillip Hansen
profil
Tobias Grønbæk Nielsen
ingen img
Villads Frandsen
ingen img
Zouher Al Haboul

Holdets aktiviteterDrenge U08 - 2009

Holdet har ingen fremtidige aktiviteter.

KampprogramU9 Drenge B (2009) 5M - Efterår • Pulje 575

August 2017

Kolt/Hasselager IF (2)
27. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Kolt Skole

Stautrup IF (1)

Kolt/Hasselager IF (1)
27. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Kolt Skole

Stautrup IF (2)

Kolt/Hasselager IF (1)
27. aug
Kl. 11.40
Hjemme
Kolt Skole

Stautrup IF (1)

Kolt/Hasselager IF (2)
27. aug
Kl. 11.40
Hjemme
Kolt Skole

Stautrup IF (2)
September 2017

FC Langelinie
10. sep
Kl. 11.00
Ude
Den Fri Hestehaveskole

Kolt/Hasselager IF (1)

Ry Fodbold
10. sep
Kl. 11.00
Ude
Den Fri Hestehaveskole

Kolt/Hasselager IF (2)

Ry Fodbold
10. sep
Kl. 11.40
Ude
Den Fri Hestehaveskole

Kolt/Hasselager IF (1)

FC Langelinie
10. sep
Kl. 11.40
Ude
Den Fri Hestehaveskole

Kolt/Hasselager IF (2)

ØBG Silkeborg
17. sep
Kl. 11.00
Ude
Balle Skole

Kolt/Hasselager IF (2)

Galten FS
17. sep
Kl. 11.00
Ude
Balle Skole

Kolt/Hasselager IF (1)

Galten FS
17. sep
Kl. 11.40
Ude
Balle Skole

Kolt/Hasselager IF (2)

ØBG Silkeborg
17. sep
Kl. 11.40
Ude
Balle Skole

Kolt/Hasselager IF (1)
Oktober 2017

Kolt/Hasselager IF (1)
1. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Kolt Skole

Stautrup IF (2)

Kolt/Hasselager IF (2)
1. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Kolt Skole

Stautrup IF (1)

Kolt/Hasselager IF (2)
1. okt
Kl. 11.40
Hjemme
Kolt Skole

Stautrup IF (2)

Kolt/Hasselager IF (1)
1. okt
Kl. 11.40
Hjemme
Kolt Skole

Stautrup IF (1)