Menu

U11 drenge (Årgang 2006)

Velkommen til U15 DrengeVelkommen til U11 drenge

Holdets stab

Træner
ingen pic
Jan Leth Petersen
Træner
ingen pic
Ole Henningsen
Træner
profil
Casper Andersen

Spillerliste

profil
Alexander Thomsen
profil
Anders Havgaard Jakobsen
profil
August Korff
profil
Daniel Uldall Nielsen
ingen img
Daniel Wamberg Nielsen
profil
Emil Jadidi
profil
Emil Richardy Rasmussen
profil
Jakob Bechmann Zaupper
profil
Kasper Nygaard Ravn
ingen img
Lasse Buhl
ingen img
Laura Demir
profil
Lucas Olesen
profil
Mads Jespersen
profil
Magnus Marquart
ingen img
Marco Karimian
ingen img
Mathias Veibel Østerbye Leth
profil
Miran Khasraw
ingen img
Morientes Joni Yahya Jarjis
profil
Nikolaj Berg Sparbo
profil
Nikolaj Munk Løfgreen
profil
Nikolaj Møller Poulsen
ingen img
Olivia Salskov-Nielsen
ingen img
Oskar Andreasen
profil
Oskar Riis Bredgaard
profil
Simon Storm
profil
Tobias Christensen
profil
Victor Storm
profil
William Leth Kjelstrup

Holdets aktiviteterDrenge U11 - 2006

Juli 2017
31.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Fælles træningsopstart
Omklædningsrummet ved multibanen
August 2017
2.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Fælles træningsopstart
Omklædningsrummet ved multibanen
7.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Fælles træningsopstart
Omklædningsrummet ved multibanen
9.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Fælles træningsopstart
Omklædningsrummet ved multibanen
14.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Fælles træningsopstart
Omklædningsrummet ved multibanen
16.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Fælles træningsopstart
Omklædningsrummet ved multibanen
20.
søndag

15:00 - 16:10

Kamp
Brabrand IF - Kolt/Hasselager IF
Hasselager Hallen
23.
onsdag

19:00 - 20:10

Kamp
Kolt/Hasselager IF - Sejs/Svejbæk IF
Omklædningsrummet ved multibanen/Hasselager Hallen
27.
søndag

10:00 - 11:50

DBU-Stævne
Stævne: Sejs Stadion
Hasselager Hallen
September 2017
2.
lørdag

12:00 - 13:10

Kamp
Galten FS - Kolt/Hasselager IF
Hasselager Hallen
6.
onsdag

18:30 - 19:40

Kamp
Kolt/Hasselager IF - Hørning IF
Omklædningsrummet ved multibanen/Hasselager Hallen
10.
søndag

09:00 - 10:00

Stævne
C-drenge stævne (forventet spillerdag(wekeend)
17.
søndag

12:15 - 13:25

Kamp
IF Lyseng (2) - Kolt/Hasselager IF
Hasselager Hallen
20.
onsdag

18:00 - 19:10

Kamp
Kolt/Hasselager IF - AGF, Aarhus (2)
Omklædningsrummet ved multibanen
24.
søndag

09:00 - 10:00

Stævne
C-drenge stævne (forventet spillerdag(wekeend)
27.
onsdag

18:00 - 19:10

Kamp
Kolt/Hasselager IF - HEI
Omklædningsrummet ved multibanen
Oktober 2017
4.
onsdag

17:30 - 18:40

Kamp
Aabyhøj IF - Kolt/Hasselager IF
Hasselager Hallen
8.
søndag

09:00 - 10:00

Stævne
C-drenge stævne (forventet spillerdag(wekeend)
11.
onsdag

17:30 - 18:40

Kamp
Kolt/Hasselager IF - Hammel GF
Omklædningsrummet ved multibanen

KampprogramU12 Drenge A (2006) 8M - Efterår • Pulje 43

August 2017

Brabrand IF
20. aug
Kl. 15.00
Ude
Brabrand IF's Idrætsanlæg

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
23. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Hasselager Hallen

Sejs/Svejbæk IF
September 2017

Galten FS
2. sep
Kl. 12.00
Ude
Klank Idrætsanlæg

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
6. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Hasselager Hallen

Hørning IF

IF Lyseng (2)
17. sep
Kl. 12.15
Ude
Lyseng Idrætspark

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
20. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Hasselager Hallen

AGF, Aarhus (2)

Kolt/Hasselager IF
27. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Hasselager Hallen

HEI
Oktober 2017

Aabyhøj IF
4. okt
Kl. 17.30
Ude
Aabyhøj Stadion

Kolt/Hasselager IF

Kolt/Hasselager IF
11. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Hasselager Hallen

Hammel GF

KampprogramU12 Drenge C (2006) - Vikingeligaen - 1. stævne • Pulje 5 (C1)

August 2017

FC Skanderborg
27. aug
Kl. 10.00
Ude
Sejs Stadion

Kolt/Hasselager IF

Sejs/Svejbæk IF
27. aug
Kl. 11.20
Ude
Sejs Stadion

Kolt/Hasselager IF

StillingU12 Drenge C (2006) - Vikingeligaen - 1. stævne • Pulje 5 (C1)

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Skanderborg 0 0 0 0 0
2 Kolt/Hasselager IF 0 0 0 0 0
3 Sejs/Svejbæk IF 0 0 0 0 0