Menu
Klubnyheder 16. januar kl. 10:57
Vi skifter kasserer i klubben På den afholdte generalforsamling den 4. november 2017 valgte vores mangeårige kasserer Preben Schmidt, at sige nej tak til genvalg.
Klubnyheder
16. januar kl. 10:57 Vi skifter kasserer i klubben
Klubnyheder
15. januar kl. 16:18 KHIF Vinen 1. kvartal 2018
Klubnyheder
13. december kl. 10:41 AGF og KHIF’s aftale om talentsamarbejde
Klubnyheder
12. december kl. 13:59 Køb fyrværkeri hos KHIF Fodbold
KHIF live-score
Hjemmekampe
Februar 2018
24.
lørdag
10.54
Kolt/Hasselager IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 132
tst Aktivcenter
IF Lyseng (1)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
10.54
Kolt/Hasselager IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 133
tst Aktivcenter
Hørning IF (1)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
11.50
Kolt/Hasselager IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 132
tst Aktivcenter
Brabrand IF (2)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
11.50
Kolt/Hasselager IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 133
tst Aktivcenter
Brabrand IF (1)
tst Aktivcenter
25.
søndag
09.10
Kolt/Hasselager IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
09.30
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 21
Stensballe Hallen
FC GOG
Stensballe Hallen
25.
søndag
10.20
Kolt/Hasselager IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
FC Langelinie (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
10.30
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 21
Stensballe Hallen
Juelsminde IF (2)
Stensballe Hallen
25.
søndag
11.10
Kolt/Hasselager IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 56
KHIF Hallen
IF Lyseng
KHIF Hallen
25.
søndag
11.30
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 16
Juelsminde Hallerne Hal 1
Erritsø GIF
Juelsminde Hallerne Hal 1
25.
søndag
12.20
Kolt/Hasselager IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 56
KHIF Hallen
TRIF
KHIF Hallen
25.
søndag
13.00
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 16
Juelsminde Hallerne Hal 1
Juelsminde IF
Juelsminde Hallerne Hal 1
25.
søndag
13.20
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 16
Juelsminde Hallerne Hal 1
IF Lyseng (2)
Juelsminde Hallerne Hal 1
Marts 2018
4.
søndag
12.00
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2005) TT (5 k.) 11:11 • Pulje 250
Hasselager Hallen
FC Skanderborg
Hasselager Hallen
Udekampe
Februar 2018
24.
lørdag
11.10
Lystrup IF
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 132
tst Aktivcenter
Kolt/Hasselager IF (1)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
11.10
IF Lyseng (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 133
tst Aktivcenter
Kolt/Hasselager IF (2)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
11.26
Hørning IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 132
tst Aktivcenter
Kolt/Hasselager IF (1)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
11.26
Sabro IF
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 133
tst Aktivcenter
Kolt/Hasselager IF (2)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
12.14
AIA/Tranbjerg (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 132
tst Aktivcenter
Kolt/Hasselager IF (1)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
12.14
AIA/Tranbjerg (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 133
tst Aktivcenter
Kolt/Hasselager IF (2)
tst Aktivcenter
24.
lørdag
16.20
HOG Hinnerup
Herrer
Senior
Herre Serie 3 / Træningskamp • Privat
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Kolt/Hasselager IF
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
25.
søndag
09.00
Fredericia KFUM (2)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 21
Stensballe Hallen
Kolt/Hasselager IF
Stensballe Hallen
25.
søndag
09.30
FC Skanderborg (3)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
Kolt/Hasselager IF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
09.50
VSK Aarhus
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
Kolt/Hasselager IF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
10.00
Østbirk IF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 21
Stensballe Hallen
Kolt/Hasselager IF
Stensballe Hallen
25.
søndag
10.50
Stensballe IK
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 21
Stensballe Hallen
Kolt/Hasselager IF
Stensballe Hallen
25.
søndag
10.50
FC Skanderborg (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
Kolt/Hasselager IF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
11.30
Aabyhøj IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 56
KHIF Hallen
Kolt/Hasselager IF (1)
KHIF Hallen
25.
søndag
11.50
Sabro IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 56
KHIF Hallen
Kolt/Hasselager IF (1)
KHIF Hallen
25.
søndag
12.10
Egebjerg IF
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 16
Juelsminde Hallerne Hal 1
Kolt/Hasselager IF
Juelsminde Hallerne Hal 1
25.
søndag
12.30
FC Kolding Nord
Herrer
U11
U11 Drenge B INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 16
Juelsminde Hallerne Hal 1
Kolt/Hasselager IF
Juelsminde Hallerne Hal 1
25.
søndag
12.50
Brabrand IF
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 56
KHIF Hallen
Kolt/Hasselager IF (1)
KHIF Hallen
28.
onsdag
20.00
Lisbjerg FC
Herrer
Senior
Herre Serie 3 / Træningskamp • Privat
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
Kolt/Hasselager IF
Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
Marts 2018
3.
lørdag
16.30
Odder IGF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2002) TT (5 k.) • Pulje 143
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Kolt/Hasselager IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
4.
søndag
12.30
Aabyhøj IF
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Privat
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
Kolt/Hasselager IF
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)